• Українські моряки «Етель» відмовились повертатися на батьківщину

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 4 вересня 2013 року
Звільнені в Лівії українські моряки судна «Етель» після шести тижнів полону заявили, що не повернуться в Україну, поки їм не виплатять зарплату, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на МЗС.
«Вони залишилися працювати на судні. Куди далі попрямують ― у нас немає інформації», ― повідомив виданню глава департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.
Родичі українського екіпажу залишили лівійський порт 1 вересня і сьогодні повинні прибути на острів Кіпр для заправки.
«Моряки не збираються залишати „Етель“ доти, поки їм не видадуть зарплату. Судновласник не виплачує їм її вже кілька місяців. Вони, звичайно, хочуть повернутися додому, але якщо залишать судно, то ніхто нічого їм не заплатить», ― сказала журналістам «Сегодня» дружина механіка Володимира Жоріна.
Раніше, 25 серпня 2013 року українська сторона направила в порт Бенгазі суховантаж «Сі Амазон» з 560 автомобілями «Хюндай» та «КІА» в обмін на український екіпаж, який лівійці захопили в заручники.
Нагадаємо, судно «Етель» було захоплене озброєними лівійцями в порту Бенгазі вночі 17 липня 2013 року. За звільнення 19-ти моряків загарбники зажадали від українських партнерів доставити їм 560 автомобілів, за які лівійські бізнесмени, за їх словами, заплатили $10 млн, але так і не отримали.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...