• Мера котячої породи покусала собака

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 5 вересня 2013 року

На Алясці на шанованого кота з кличкою Стаббс ― чотириногого мера поселення Талкітни на Алясці (США) — був скоєний напад. Кілька днів тому його сильно покусав пес.

У результаті смугастий рудий кіт отримав велику кількість серйозних травм, у тому числі розрив легені, переломи кісток грудини і рвану рану бочини.

Стаббса госпіталізували у ветлікарню, і зараз він перебуває під наглядом фельдшерів. Вчора з постраждалого витягли плевральну дренажну трубку, і кіт вже дихає самостійно. Проте його стан все ще вкрай важкий. Медичні рахунки тварини перевищили $2 тис., повідомляє CNN.

«Це такий скандал, ― сказала виданню працівниця піцерії Ешлі Кернс. ― Він же мер, це не жарт. Я знаю, що це звучить смішно, але місто перебуває під його пильним веденням».

Стаббс став мером Талкітни 16 років тому, коли був знайдений в коробці з кошенятами, яку залишили біля місцевого універмагу «Неглі» (Nagley). Керівник магазину Лаурі Стек вирішив залишити одне кошеня і назвав його Стаббс, тому що у нього не було хвоста.

Історія про рудого великого кота-мера, який прийшов до влади, облетіла всі міжнародні новини після того, як місцеві жителі, не маючи офіційного глави адміністрації серед людей, 18 липня 1997 року провели так звані вибори чотириногого мера (Талкітна з населенням 80 осіб, є міжобщинною територією, яка не входить до будь-якого муніципалітету). Тоді-то поселенці і проголосували за Стаббса.

На їхню думку, рудо-смугастий обранець привабив до поселення увагу безлічі туристів, оскільки Талкітна вважається історичною зоною. Кожен день кіт зустрічав до 30-40 приїжджих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...