• На англійських фанатів на Хрещатику напали озброєні невідомі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 9 вересня 2013 року
Вчора о 21:00 в Києві на Хрещатику на футбольних фанатів з Великобританії напала група невідомих. Обличчя нападників були приховані під капюшонами. При собі вони мали ножі.
Як повідомляє прес-центр МВС, британці приїхали до столиці України, щоб подивитися матч ЧС-2014 збірних Англії та України. Раніше вони вже бували в Києві під час Євро-2012. Гості Києва (40 осіб) зайшли в кафе «Шато», в якому часто відпочивали.
У той час повз кав'ярні проходили шестеро людей в капюшонах. Між компаніями виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку. На допомогу до української групи приєдналися ще 15 чоловік. Бійка тривала всього 2 хвилини, після чого в інцидент втрутилася міліція. Однак винуватців бійки (українців) правоохоронцям затримати не вдалося, ― всі вони розбіглися.
А трьох молодих іноземців (19-ти , 22- х і 23- х років) довелося госпіталізувати до лікарні. У одного з них рана від удару ножем, у іншого розбита голова скляною пляшкою. Третій отримав сильні забої рук і голови.
Іноземці заяву в міліцію поки не подавали. Раніше правоохоронці, що прибули на місце бійки, запитували потерпілих, чи хочуть вони оформити заяву, але ті категорично відмовились, повідомляють у МВС.
Відомості про бійку на Хрещатику внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочате кримінальне провадження.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...