• Янукович в кінці року відвідає Китай

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 вересня 2013 року
У грудні цього року Президент України Віктор Янукович відвідає Китайську Народну Республіку, де проведе переговори і підпише ряд двосторонніх документів з керівництвом країни.
Про це він заявив на зустрічі з китайським державним і партійним діячем Лю Юньшанем, повідомляє «Укрінформ». 
«Планую в цьому році відвідати Китай і провести переговори з головою КНР Сі Цзіньпіном і прем'єр-міністром Лі Кецяном. З нетерпінням буду чекати грудневої зустрічі», ― сказав Янукович.
Він зазначив, що розвиток стратегічних відносин з Китайською Народною Республікою є одним із пріоритетів зовнішньої політики України.
Під час майбутнього візиту Янукович розраховує підписати з КНР Договір про дружбу і співробітництво між двома країнами і Програму розвитку двосторонніх відносин стратегічного партнерства на 2013-2017 рік.
Нагадаємо, в березні цього року Європейська преса торкнулася нюансів економічного співробітництва України і Китаю. За даними Europa Press, $1,5 млрд кредиту, отримані Україною в 2012 році від Пекіна, зв'язали Київ серйозними зобов'язаннями. Згідно з угодою, Україна буде аж до 2027 року щорічно поставляти в КНР від 4 до 6 млн тонн зерна.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...