• Деяким ув'язненим дозволять дзвонити по мобільному

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 8 вересня 2013 року

У Верховній Раді прийняли законопроект, який пом'якшує умови відбування покарання для деяких категорій людей, засуджених до позбавлення чи обмеження волі. За відповідне рішення проголосувало 379 депутатів, повідомляє «Обозреватель». 

Зокрема, закон надає можливість дзвонити засудженим, що відбувають покарання в карцерах, у дисциплінарних ізоляторах, або тим, хто переведений до приміщення камерного типу. При цьому така можливість буде надаватися як виховні заходи або в разі виникнення виняткових особистих обставин, таких як тяжка хвороба або смерть близького родича, стихійне лихо, що завдало значної матеріальної шкоди засудженому чи його сім’ї. 

У тексті законопроекту (№ 1131), який вносить зміни до Кримінально-процесуального кодексу, зазначено, що засудженим до обмеження волі дозволяється мати при собі мобільні телефони та аксесуари до них, носити цивільний одяг, зберігати цінні речі, користуватися грішми без будь-яких обмежень, пише «Обозреватель». 

Збільшено кількість побачень для тих, хто вступає в шлюб. А ув'язнених жінок більше не будуть розлучати з дитиною, народженою в ув'язненні, після того, як вона досягне трирічного віку.

Тим часом, народний депутат від фракції «Батьківщина» Володимир Яворівський каже, що ув'язнені, які отримали право мати мобільний, як і раніше не мають права робити дзвінки або навіть заряджати пристрій, зазначає видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...