• 5-річний китаєць управляв літаком

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 8 вересня 2013 року

До Книги рекордів Гіннеса може потрапити п'ятирічний китаєць Додо. Нещодавно він здійснив політ на легкомоторному літаку, причому керував засобом сам.

Перед такою подією його протягом 20 днів тренував інструктор в льотному клубі. Він лише нещодавно доріс до педалей у кабіні, пише NTD

Батько Додо відправив заявку до Книги рекордів Гіннесса, щоб зареєструвати цей факт, але поки підтвердження не отримав.

«Коли ми літали, то часто думали про це, сподівалися, що і Додо зможе злетіти в небо і побити новий рекорд Гіннеса. Попередній рекорд встановила 10-річна дівчинка з Великобританії, яку вчив тренер. Ми перевершили цей рекорд на 5 років», — сказав батько Додо, Хе Лешен, в інтерв'ю телеканалу NTD.

У Китаї Хе Лешен вже здобув деяку славу завдяки своєму незвичайному підходу до виховання, що сам він називає як система «Орлине виховання». Раніше в Інтернеті поширилося відео про те, як батько змушує Додо бігати голяка по снігу. Батько змушував сина також плавати на човні поодинці і брав із собою в похід на гору Фудзіяма в Японії.

Він сказав, що орлине виховання включає в себе вироблення таких рис, як хоробрість, мораль, емоційність і сила.

«Сьогоднішній політ підтвердив цей принцип. Після того як Додо провів тут 20 днів, він насправді став хоробрішим», — сказав Хе Лешен.

Тим часом, підхід батька юного льотчика як підтримують, так і критикують у Китаї.

Цзун Чуньшань, дитячий психолог з Пекіна, вважає, що потрібно поважати закони розвитку і враховувати, скільки дитина в змозі винести у своєму віці. На його думку, не потрібно говорити: «Я думаю, дитина повинна стати таким, і я його буду тому виховувати так або сяк». Він каже, що це наносить шкоду дитині під виглядом турботи.

У той же час, батько Додо вважає, що жорстке ставлення до сина розвине в ньому витривалість, завдяки якій він зможе вижити в цьому жорстокому світі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...