• Повінь у В'єтнамі забрала життя понад 20 людей

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 вересня 2013 року
Щонайменше 21 людина загинула в результаті повені і зсувів, які спустошили гірські райони на півночі В'єтнаму, повідомляє AFP з Ханоя. ‎ 
За даними національного Управління з контролю за повенями і штормами, природна катастрофа зруйнувала близько 37 будинків і знищила понад 1700 гектарів посівів.
У північно-західній провінції Лао Кай загинуло 10 осіб, серед них трирічний хлопчик.
Зараз пошукові бригади рятувальників шукають ще двох зниклих без вісті в районі Шапа (розташований в 350 км на північний захід від Ханоя). Ця мальовнича місцевість має популярність серед місцевих та іноземних туристів. Влада вважає, що стихія могла торкнутися й іноземців.
Тим часом тривалі повені зберігаються в Хабаровському краї. Хоча рівень води в районі Хабаровська сьогодні вранці знизився на 3 см, але в Комсомольську-на-Амурі піднявся на 13 см і досяг позначки 858 см. У Крайовому управлінні міністерства з надзвичайних ситуацій Росії очікують, що найближчим часом повінь досягне максимальних відміток у Комсомольському, Нанайском, Амурському, та інших Приамурських районах Хабаровського краю. Місцева влада Приамур'я оголосила про додаткову евакуацію 36 тисяч людей, повідомляє МНС РФ.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...