• У горах знайдено чоловіка, що пропав кілька місяців тому

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 9 вересня 2013 року
Аргентинські геологи вчора високо в горах знайшли живим мандрівника з Уругваю, який безслідно зник у Чилі чотири місяці тому. Після того, як зламався його мотоцикл, чоловік намагався перейти з Чилі до Аргентини пішки через Анди.
58- річний Рауль Фернандо Гомес Сіркунегуі був знайдений в затишному місці на висоті 2840 метрів над рівнем моря. Він був дуже виснажений. З того часу як чоловік заблукав (у травні), він втратив 20 кг. Його організм був зневоднений, повідомляє Reuters
Мандрівник виживав у складних гірських умовах, харчуючись залишками провізії (цукром, родзинками та ін..), які зберігав у сховищі, а також щурами, яких ловив в горах.
Гомеса доставили до лікарні з високим кров'яним тиском. Але, за словами лікарів, чилієць виявився дуже міцним і швидко йде на поправку. За кілька днів його збираються виписати.
«Так, це диво. Ми все ще не можемо в це повірити. Ми дали йому можливість поговорити з дружиною, матір'ю і дочкою ... Я запитав його: «Ви віруюча людина?» Він відповів мені: «Ні, але тепер так», ― прокоментував місцевій газеті El Pais губернатор міста Сан-Хуан в Аргентині.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...