• Названо переможця виборів на пост мера Москви

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 9 вересня 2013 року
За попередніми даними виборчкому, вибори мера Москви, що проходили 8 вересня, закінчились перемогою одного з лідерів партії «Єдина Росія» Сергія Собяніна.
На сьогодні виборчком порахував вже 100 % протоколів з дільниць для голосування. Як показали результати, росіяни віддали Собяніну 51,37 % голосів, опозиціонеру Олексію Навальному ― 27,24 %, представнику «Яблука» Сергію Мітрохіну ― 3,51 %, члену ЛДПР Михайлу Дегтярьову ― 2,86 % і кандидату від «Справедливої Росії» Миколі Левичеву ― 2,79 %, повідомляє Мосгорізбірком.
За даними Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), явка виборців третього мера столиці Росії виявилася найнижчою в історії виборів. Вона склала лише 32,7 %.
Віце-спікер Держдуми Людмила Швецова заявила в штабі Собяніна, що говорити про результати голосування поки що рано.
У то й же час вона зазначила: «Ми можемо сказати, що вибори проводилися цивілізовано, демократично і чесно. Скарг від спостерігачів, які були практично на всіх ділянках, не надходило. Громадський штаб із спостереження за виборами мера Москви також не зафіксував серйозних порушень. Від штабу Собяніна на дільницях були присутні близько 5 тисяч спостерігачів».
Офіційні результати голосування будуть оголошені сьогодні о 20:30.
Тим часом Навальний своєї поразки не визнає і вимагає проведення другого туру. Сьогодні ж на його підтримку на Болотній площі відбудеться мітинг о 19:00 за московським часом.
«Ми не визнаємо таких результатів і вимагаємо анулювати дані виїзного голосування. Ми вимагаємо другого туру, якого хочуть і москвичі», ― заявив він місцевим ЗМІ.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...