ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Полісмен-герой, що помер під час терактів 11 вересня, був українцем

Велика Епоха
Через 12 років після терористичних атак, скоєних 11 вересня в Нью-Йорку, стало відомо, що один з поліцейських, що загинув під уламками хмарочосів, коли виносив на собі поранених, ― виходець з України.

Фото: канал «Україна»
Фото: канал «Україна»
Як повідомляє газета «Сегодня», офіцер американської поліції Іван Скала мав українські корені і іменувався в Америці Джоном. У відомстві він працював парамедиком. На момент теракту йому був 31 рік.

У свій час Іван був нагороджений Залізним Хрестом Спілки української молоді (СУМ), членом якої він був. Нагороду від міжнародної організації Скала отримав за те, що надавав першу допомогу на місці пожежі, зазначив виданню член СУМ Олег Безпалицький.

Він також розповів, що батьки героя ― вихідці зі Львова, а сам Іван Скала народився в США. Там же народився і його брат ― Михайло, який зараз теж працює в американській поліції.

Нагадаємо, вежі Всесвітнього торгового центру були атаковані членами терористичної організації «Аль-Каїда» 11 вересня 2001 року. У результаті, в той день загинуло 2977 звичайних громадян та 19 терористів, 24 пропали безвісти.