• В армію призвуть 11 тисяч українців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 15 вересня 2013 року

У жовтні-листопаді цього року на термінову службу в армію України в останній раз в цьому році призвуть ще 11 000 чоловік, що менше майже на 8 тисяч у порівнянні з минулим роком.

З них 5 тисяч підуть у Збройні сили країни, 4,8 тисяч ― у Внутрішні війська МВС і 1 тисяча ― в Держспецтрансслужби України, повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

Армійські лави щороку не дораховуються солдатів вже котрий рік поспіль. Це пов'язано з реформуванням ЗС України, в ході якого йде планове скорочення числа призовників.

Це також пов'язано зі стабілізацією укомплектування військовослужбовцями-контрактниками. За словами міністра оборони України Павла Лебедєва, з початку 2013 року в армію на контрактній основі було прийнято 6800 осіб. А в нинішній осінній призов ця цифра становитиме 7 тисяч.

Згідно з даними Генштабу ЗСУ, наступного року в українську армію на контрактній основі візьмуть 4800 військовослужбовців, у 2015 ― близько 5 тисяч, а в 2016 і 2017 роках ― від 4,5 до 5 тисяч українців, зазначив міністр оборони.

Нагадаємо, минулого року армійські лави в осінній призов поповнили близько 18,9 тисяч юнаків. Це на 7 тисяч було менше, ніж у 2011 році. Обсяг видатків на проведення минулого осіннього призову склав 1,7 млн грн, як повідомляла «Велика Епоха».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...