• На введення біометричних паспортів Кабмін виділив 793 млн грн

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 12 вересня 2013 року
Уряд України вчора затвердив план уведення електронних паспортів і виділило 793,3 млн грн на його реалізацію.
«З метою реалізації плану впровадження в країні біометричних паспортів буде створена єдина база— демографічний реєстр. Для вирішення цього питання Уряд України виділив 793,3 млн грн до 2016 року», — йдеться у повідомленні Інформаційно-аналітичного бюлетеня КМУ.
Нові паспорти міжнародного зразка будуть виконані у формі книжечки і містити безконтактний чіп з особистою інформацією на форзаці документа.
Крім основних даних (детальна інформація про людину з її фото і підписом), паспорт буде містити і додаткові: відбитки пальців.
Заміна закордонного паспорта старого зразка на новий буде добровільною. А нині діючі закордонні паспорти будуть дійсні до закінчення їх терміну дії (10 років). Попередня вартість оформлення біометричного документа особистості — 350 грн.
Зазначимо, згідно з програмою спрощення візового режиму з Євросоюзом, безвізовий перетин українцями межі єврозони буде можливим тільки за наявності біометричного документа.
Нагадаємо, у вересні минулого року Верховна Рада України відмовилася повністю перейти на біометрику до 1 січня 2015 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...