• Понад 10 млн користувачів Фейсбук видалили акаунти

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 22 вересня 2013 року
Протягом останнього місяця більше 9 млн користувачів із США і 2 млн із Великобританії видалили свої акаунти з Facebook, повідомляє видання The Daily Mail.
Експерти пов'язують зростаюче число тих, що самовидалились, із викриттями Едвардом Сноуденом секретних програм шпигунства за людьми через соціальні мережі з боку Агентства національної безпеки США (NSA).
Свідоцтва Сноудена про негласне масове спостереження викликали запеклі суперечки не тільки в США і Великобританії, але і в інших країнах.
Як повідомляє видання, Віденський університет проаналізував мотиви близько 600 респондентів, що видалили себе з соцмережі. І одна з найпоширеніших причин для видалення облікових записів з Facebook останнім часом ― занепокоєння про свою особисту інтернет-безпеку (48,3 %).
Інші ― загальне невдоволення користувачів послугами соціальної мережі (13,5 %), негативні аспекти онлайн-друзів (12,6 %), фейсбук-залежність і небажання витрачати час на дурні розмови (6%).
У той же час у Facebook нині зареєстровано більш ніж 950 мільйонів активних користувачів, що безперечно зберігає за нею право називатися найпопулярнішою соцмережею. Слідом за Facebook за популярністю йдуть Twitter і MySpace.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...