• Індонезійці рятуються від вивержень вулкану Сінабунг

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 22 вересня 2013 року
Тисячі індонезійців покинули свої будинки після виверження вулкана Сінабунг, що почалось в Індонезії.
Стратовулкан став викидати дим, розпечений попіл і породу на навколишні села починаючи з неділі, 15 вересня. Це спонукало владу привести всі структури в стан повної бойової готовності, повідомляє Independent з посиланням на прес-секретаря Національного агентства з боротьби зі стихійними лихами.
Жителям, які живуть у трьох кілометрах від вулкану, було настійно рекомендовано покинути свої будинки.
Для евакуйованих осіб місцева влада підготувала 2000 ковдр і захисні маски. Вони також організували медпункти. Залишилося в достатку забезпечити місця евакуації продуктами харчування, дитячим харчуванням та медикаментами.
Нині в Індонезії, розташованій на найбільшому архіпелазі в світі, налічується понад 129 активних вулканів. У силу свого розташування в так званій зоні «вогняного кільця», сейсмічна активність на цій території — не рідкість.
У серпні 2010 року, коли Сінабунг вивергався востаннє, загинуло дві людини, 30 тисяч були змушені рятуватися втечею. Це стало несподіванкою для багатьох вчених, які не змогли спрогнозувати, що неактивний протягом чотирьох століть вулкан несподівано прокинеться.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...