ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Олексій із Росії змінив ім'я на Щастя

Велика Епоха
Астраханець Олексій, відомий у соцмережах під ніком Щастя Радість, змінив своє ім'я на Щастя офіційно.

Фото: vk.com/Счастье Радость
Фото: vk.com/Счастье Радость
Родичі та друзі блогера вважають, що нове ім'я повністю відповідає його характеру. Тепер астраханець збирається змінити і прізвище, повідомляє SmartNews.

Кожен астраханець, що активно користується соцмережами, хоч раз, але бачив сторінку Щастя Радість, а у нього в друзях 10 тис. чоловік. Його пости ― повідомлення про те, що потрібно піклуватися про близьких, допомагати нужденним і тваринам, прагнути до здорового способу життя, любити життя і бути щасливим. Він також продає чай з лікувальних трав і мед.

Нік «Щастя Радість» ось уже кілька років щодня налаштовує користувачів на позитивний настрій. Однак не всі знають, що за людина стоїть за цим ніком.

«Я думала, що це рекламна сторінка. Для мене, як і моїх знайомих, він так і є Щастя-Радість. Всі хочуть дружити зі щастям. Я теж не виняток. Він дуже життєрадісний і веселий чоловік. У ньому немає ні агресії, ні злості. Приємно, коли у тебе в друзях щастя і радість», ― зазначила блогер Анастасія Спіріна.

До офіційної зміни імені Олексій просив своїх знайомих називати його інтернетівським ім'ям «Щастя», і вони швидко до цього звикли. Пізніше він закріпив це прізвисько і в паспорті.

Хоча процедура зміни імені займає близько місяця, але в Олексія на це пішло більше часу. Ім'я Олексій не влаштовувало слов'янина-астраханця тому, що не відображало його суті і мало грецьке коріння, як сказав він. А слово «щастя» ― слов'янського походження.