• «Міс Америкою-2014» стала індійка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 16 вересня 2013 року
У 2013 році титул «Міс Америка» вперше завоювала дівчина індійського походження зі штату Нью-Йорк Ніна Давулурі, повідомляє прес-центр організації «Міс Америка».
Фінал конкурсу відбувся вчора ввечері, 15 вересня 2013 р., в Атлантік-сіті. Тут 24-річна Давулурі в ході конкурсу талантів виконала класичний боллівудський танець, чим і підкорила журі.
Крім корони, представниця етнічної діаспори отримала чек на $50 тисяч, який планує витратити на навчання. За словами переможниці, вона хоче піти по стопах батька і в майбутньому стати лікарем.
Друге місце зайняла китаянка Крістал Лі з Каліфорнії, а третє ― Келсі Грісволд із Оклахоми.
Всього у 87-му конкурсі «Міс Америка» брали участь 53 представниці прекрасної статі з 50 штатів США, в тому числі з округу Колумбія, Пуерто-Ріко і Віргінських островів.
Зазначимо, організація «Міс Америка» є партнером мережі дитячих лікарень «Диво». Вона фінансує і підвищує обізнаність про дитячі лікарні по всій території Сполучених Штатів.
З цього року кожна конкурсантка, що спонсорується на конкурсі «Міс Америка», повинна заплатити не менше $100. Як зазначається на сайті організації, це не вступний внесок, а частина пожертвувань, які будуть перераховані до фонду «Диво», згідно з новими сервісними вимогами організаторів конкурсу. Крім того, згідно з правилами конкурсу, кожна нова «Міс Америка» стає послом доброї волі від мережі дитячих лікарень «Диво», яка підвищує обізнаність американців про дітей цих лікарень, що потребують лікування, повідомляє прес-центр організації.
Нагадаємо, минулого року володаркою титулу «Міс Америка-2013» була 23-річна Меллорі Хейган зі штату Нью-Йорк.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...