• В Україні священики освячують навіть пиво і зброю

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 16 вересня 2013 року

Радомишльський пивзавод ― одне з великих підприємств в Україні з виробництва пива — віднедавна стало випускати свою продукцію, освячену в церковному храмі.

Як повідомляють репортери ТСН, після проведення свого експерименту, нині священики «йдуть нога в ногу з сучасним світом» і освячують за гроші все, в тому числі і зброю.

«Святою» водою вони кроплять людей, офіси, нерухомість, тварин, автомобілі і цілі бізнеси. Так, на етикетці Радомишльського пива тепер красується напис: «Зварено на освяченій воді».

Не цураються освячувати все підряд ні в храмі Вознесіння Господнього в Києві, ні в храмі Різдва Христового, ні на київському Афоні. Священик першого закладу освятив жезл співробітника ДАІ лише за 100 грн. А духовний наставник Афона запросто прочитав молитву над закритим багажником автомобіля, де лежав автомат, після чого вода попала і на саму вогнепальну зброю.

На думку релігієзнавця, доктора філософських наук Людмили Філіпович з Інституту філософії НАН України, є речі, які не повинні освячуватися. Але багато духовних осіб, посилаючись на те, що конкретних заборон в канонах немає, не можуть встояти перед грошима і погоджуються святити то, що само по собі несе гріх, наголошується в сюжеті ТСН.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...