ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Росії малолітні діти влаштували погром на кладовищі

Велика Епоха
У місті Астрахань двоє хлопчиків і одна дівчинка розгромили міське кладовище. В результаті ними було повалено або зруйновано 44 надгробних пам'ятника і хреста, повідомляє прес-служба УМВС Росії по Астраханській області.

Фото: Harry Engels/Getty Images
Фото: Harry Engels/Getty Images
На місце події прибула слідчо-оперативна група. Поки експерти-криміналісти оглядали територію погрому, оперуповноважені карного розшуку разом із дільничним обійшли житловий сектор.

Очевидці розповіли їм, що акт вандалізму вчинили троє дітей у віці від 6 до 9 років. Вони проникли на кладовище через паркан і руйнували пам'ятники, розбігаючись і б'ючи ногами з усієї сили доти, доки ті не падали або розсипалися.

Співробітники поліції встановили, що старший з дітей, якому 9 років, досі не ходить до школи. До того ж він палить і вживає спиртні напої.

У дільницю викликали батьків малолітніх правопорушників. Найближчим часом трьох неповнолітніх поставлять на облік, і вони будуть перебувати на особливому контролі поліції. Оскільки ці діти не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності за акт вандалізму, за їхні вчинки відповідатимуть батьки, наголошується в повідомленні.