ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прохолода та дощі передбачаються по всій території України

Велика Епоха
Судячи з прогнозів українських синоптиків, бабине літо або не поспішає, або воно вже пройшло — майже по всій території країни передбачаються дощі і зовсім не літня температура.

Фото: Yuliya Libkina/flickr.com
Фото: Yuliya Libkina/flickr.com
Як повідомляє Гідрометцентр, завтра і до кінця тижня в Києві очікуються короткочасні дощі, температура повітря становитиме 9—12˚С. Вітер — переважно західний. Тільки у п’ятницю та неділю опадів не буде, передбачають метеорологи.

Температура в 10—12˚С очікується по всіх областях Північної України — Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській. 25 вересня дощі передбачаються по всьому регіону, окрім Житомирської області.

На Сході України — в Луганській, Донецькій та Харківській областях, 25 вересня погода стоятиме така сама: дощитиме, денна температура становитиме 11—14˚С, вітер західний.

На Півдні України також очікуються дощі, температура вдень становитиме 14—17˚С, в Криму 15—17˚С, вітер західний.

В Центрі України — Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Вінницькій областях — обіцяють дощі та температуру 11—14˚С, вітер західний.

І тільки в Західній частині України — Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Ужгородській, Рівненській, Луцькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях — опадів не передбачається. Температура становитиме 11—14˚С, а в Ужгородській області 15—17˚С. Вітер — північно-західний.

Нехай жодна погода не буде для вас поганою!