• Як будемо платити з 1 січня за проїзд в київському метро?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 13 жовтня 2013 року
В київському метрополітені розроблена нова система оплати за проїзд, про підготовку якої раніше говорив міський голова столиці Олександр Попов. Наразі вона перебуває на узгодженні в Кабінеті міністрів, а запрацювати має вже з 1 січня наступного року.
Серед головних нововведень — те, що один білет буде діяти в усіх видах громадського транспорту (окрім маршруток), до того ж його можна буде купити на цілий рік. Для тих, хто на своєму шляху здійснює кілька пересадок з одного виду транспорту на інший, вартість поїздки становитиме близько 1,67 грн за поїздку на одному виді транспорту, повідомляють «Вести».
Для тих, хто користується громадським транспортом кожного дня, вигідно буде купити картку проїзного квитка з терміном дії на місяць, три місяці чи рік. Проте такою карткою зможе скористатись тільки та людина, яка її придбала, адже на такому проїзному буде розміщене її фото. Одна поїздка для власника місячного проїзного квитка обійдеться в 2,16 грн, а річного — в 1,7 грн.
Можна буде придбати також проїзний квиток з необмеженою кількістю поїздок на день, три дні, місяць, а також на кілька поїздок, які будуть здійснюватись протягом 75 хвилин.
Буде можливість також платити за певну кількість поїздок — 10, 20, 30…100, які будуть записуватись на пластиковій картці, яку потрібно буде прикласти до турнікету в метро, тролейбусі чи автобусі. Такі поїздки можна буде використати протягом року.
Подібні нововведення, передбачають чиновники, допоможуть «Київпастрансу» боротись із шахраями в метро і отримати більше грошей на ремонт рухомого складу та заробітну платню працівникам. Крім того, кажуть, що так буде зручніше і вигідніше постійним пасажирам, а от гостям міста та тим, хто рідко користується громадським транспортом, доведеться переплатити.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...