ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Обама кинув палити через страх перед дружиною

Велика Епоха
Барак Обама, який довгий час намагався кинути палити, назвав причину, яка мотивувала його до цього вчинку. За словами президента Америки, йому вдалось покинути погану звичку через страх перед дружиною.

Фото: JEWEL SAMAD/AFP/Getty Images
Фото: JEWEL SAMAD/AFP/Getty Images
Барак Обама обмовився про це після прес-конференції щодо питань громадянського суспільства із спеціальним доповідачем ООН Майна Кіаі. Коли захід скінчився, а мікрофони ще не вимкнули, Обамою та Кіаі коротко привітали один одного та обмінялись кількома словами.

Президент США спитав представника ООН, чи кинув він палити, на що той відповів, що все ще віддається цій звичці час від часу. Коли Кіаі спитав про те саме Барака Обаму, він сказав, що не палить вже 6 років, передає NBC.

«Це тому, що я боюсь своєї дружини», — жартівливо сказав він.

ЗМІ приділяли увагу поганій звичці Барака Обами з того часу, коли він став президентом. Коли в 2009 році він підтримував прийняття реформи в галузі охорони здоров’я, Обама зізнався, що все ще бореться з пристрастю до паління.

«Я вже казав, що як колишній курець, я постійно борюсь із цим. Чи зривався я іноді? Так. Чи курю я постійно? Ні», — сказав він на прес-конференції в 2009 році.

Обама також казав, що не палить перед доньками та сім’єю взагалі, і що його пристрасть до паління вилікувана на 95%.

Сама ж перша леді Америки якось сказала, що її чоловік покине палити через доньок.

«Я знаю, що він здатний кинути палити, це все через дівчат. Вони зараз в такому віці, коли приховати щось важко, — сказала вона. — Я думаю, він не хотів би дивитись в очі дівчатам і казати, що вони не мають робити чогось, що він сам продовжує робити».