ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дастіна Московіца назвали наймолодшим мільярдером США

Велика Епоха
Видання Forbes склало рейтинг найбагатших молодих американців — до списку увійшли 20 чоловік віком до 45 років. Статки багатьох молодих мільярдерів були зароблені на соціальних мережах.

Дастін Московіц. Фото: Kimberly White/Getty Images
Дастін Московіц. Фото: Kimberly White/Getty Images
Наймолодшим багатієм США виявився Дастін Московіц, співзасновник Facebook, який жив з Марком Цукербергом в одній кімнаті в гарвардському гуртожитку. На його рахунку — 5,2 мільярди доларів. На сьогоднішній день молодий багатій володіє 5% акцій Facebook, пише Forbes.

Дастін Московіц бере участь в філантропічній ініціативі Білла Гейтса та Уоррена Баффета, за якою мільярдери віддають в якості пожертв не менше половини зароблених грошей. Повідомляється, що молодий мільярдер їздить на роботу на велосипеді. Із особистого життя молодої людини відомо, що він заручений із журналісткою Кері Тьюна.

Трохи старшим за Московіца виявився генеральний директор Facebook Марк Цукерберг зі статком, що оцінюється в 19 мільярдів доларів. Третє місце посів 30-річний Скотт Дункан із 5,5 мільярдами доларів — свій капітал чоловік отримав у спадок від батька Дана Дункана, трубопровідного магната.

Далі в рейтингу — 33-річний Шон Паркер із 2 мільярдами доларів, зароблених на Facebook, 35-річний Роберт Пера з 1,95 мільярами, заробленими на власній компанії Ubiquiti Networks Inc.

На шостому місці опинився Джек Дорсі (26 років) з 1,3 мільярдами доларів, які він заробив на Twitter та сервісі мобільних платежів Square. Сьому місце посів Ніколас Вудмен (38 років) зі статком в 1,3 мільярди доларів, зароблених на GoPro — компанії, яка виробляє портативні відеокамери.

Далі в списку слідують 38-річний Чейз Коулмен та 39-річний Джон Арнольд, які заробили 1,4 мільярди та 2,8 мільярди доларів відповідно на хедж-фондах. Замикає десятку відносно молодий 40-річний Сергій Брін зі статком, що оцінюється в 24,9 мільярди доларів, зароблених в компанії Google.

В другу десятку увійшли ті мільярдери, кому за 40, але менше 45 — Ларрі Пейдж (Google), Кевін Планк (Under Armour), Майкл Рубін (онлайн-торгівля), Деніел Зіфф (інвестиції, спадок), Елон Маск (Tesla Motors, Space X, PayPal), Ерік Лефкофскі (Groupon), Мілане Франтц (спадок), Девід Ейнхорн (хедж-фонди), Джеррі Янг (Yahoo), а також Кен Гріффін (хедж-фонди).