ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Що найбільш хвилює українців?

Велика Епоха
Стан доріг, тротуарів, вулиць і парковок у пішохідних зонах найбільше турбують українців. Такі результати показало опитування, проведене лідером ринку маркетингових досліджень Gfk Ukraine.

Українські солдати чистять дороги, що веде до львівського стадіону. Фото: DAMIEN MEYER/AFP/GettyImages
Українські солдати чистять дороги, що веде до львівського стадіону. Фото: DAMIEN MEYER/AFP/GettyImages
Дослідження проводилося з 16 до 21 серпня 2013 року серед шести обласних міст України: Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Донецька та Одеси. Результати опитування оприлюднив сьогодні заступник директора цієї компанії Гліб Вишлінський, передає прес-центр Gfk.

Так, критичний стан автомобільних доріг у великих містах України турбує 32,8% жителів країни. Найбільше ― львів'ян (44,7%) і киян (38,5%).

На другому місці опинився санітарний стан вулиць (14,7%). Сміття на вулицях найбільше турбує донеччан (22,2%), киян (18,3%) і дніпропетровців (17,8%). При цьому в Донецьку та Дніпропетровську, на думку жителів, також гостро стоїть проблема бродячих собак і кішок, а в Києві ― кількість зелених насаджень.

Третє проблемне місце посіла парковка автомобілів на тротуарних доріжках і газонах. Цю проблему хвилює 13,5% респондентів України. З них 16,7% ― киян, 14,1% ― донеччан, 13,1% ― одеситів і 12,8% ― харків'ян.