ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вдягатись «під леопардів» заборонили в лондонському зоопарку

Велика Епоха
У одного з лондонських зоопарків адміністрація заборонила вхід для відвідувачів, одягнених в речі з надрукованими на них тваринами або леопардовим принтом.

Фото: Markus Gilliar-Pool/Getty Images
Фото: Markus Gilliar-Pool/Getty Images
Так на базі відпочинку «Світ пригод Чессінгтону» (Chessington World of Adventures Resort) заборонено будь-який одяг, що має на собі зображення шкури або морди зебри, жирафа, леопарда, гепарда, тигра, гієни, африканських диких собак і навіть бджіл.

Дане рішення викликане тим, що вихованці зоопарку приймають таких відвідувачів за тварин і неадекватно реагують на них, повідомляє Daily Mail.

Таким чином, у Парку дикої природи найняли охорону, яка не пропускає на територію закладу курортників, одягнених у легінси, пальто, топи, капелюхи і сукні, які лякають і заплутують тварин. Натомість їм пропонують взяти на прокат сірі костюми.

«Ми помітили, що багато тварин збиваються з пантелику від друкованих малюнків на одязі таких гостей. Деякі кольори і візерунки можуть спровокувати у звірів сильні реакції. Наприклад, жовта і чорна смуга бджіл викликає у леопарда або тигра захисну реакцію. Тому ми просимо відвідувачів утриматися від носіння в зоопарку такого одягу», ― зазначила прес-секретар зоопарку.