• Сочі затопило через сильні зливи

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Середа, 25 вересня 2013 року
Рясні опади в Сочі стали причиною різкого підвищення рівня річок. Було підтоплено кілька селищ, машини плавали на дорогах. Всі екстрені служби міста переведені в режим підвищеної готовності до можливих надзвичайних ситуацій, повідомляє KP.ua.
В околицях Сочі, де пройдуть Олімпійські ігри 2014 року, підтопило селище Лоо. Його жителів евакуювали в санаторії і будівлю селищної адміністрації. У районі центрального ринку спрацювала сирена, сповістивши, що вода піднялася до небезпечного рівня. Якби вода піднялася ще на метр, то затопила б пішохідний міст, який з'єднує кілька вулиць Сочі.
У прес-службі адміністрації Сочі сказали, що запустили сирену, щоб попередити людей, щоб вони не переходили цей міст.
Як повідомило ГУ МНС краю, адміністрація попросила жителів піднятися на височини, і чиновники ходили дворами, попереджаючи тих, хто не знав про розгул стихії.
У мерії сказали, що серйозні підтоплення відбулися і на розв'язці, яка веде до аеропорту, повідомляє видання. Автомобілістів попередили, що в бік аеропорту краще не виїжджати.
У п'яти селищах Сочі через різке підвищення води в водоймах відключили електроенергію, повідомляється на сайті міської адміністрації.
Екстрене попередження влада отримала ще в понеділок і заздалегідь підготувалася до підтоплення. Населенню рекомендували використовувати непромокальне взуття, вітрозахисний одяг і паркувати машини тільки в місцях, призначених для цього.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...