ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сочі затопило через сильні зливи

Велика Епоха
Рясні опади в Сочі стали причиною різкого підвищення рівня річок. Було підтоплено кілька селищ, машини плавали на дорогах. Всі екстрені служби міста переведені в режим підвищеної готовності до можливих надзвичайних ситуацій, повідомляє KP.ua.

Вода піднялася до небезпечного рівня. Фото: прес-служба адміністрації Сочі
Вода піднялася до небезпечного рівня. Фото: прес-служба адміністрації Сочі
В околицях Сочі, де пройдуть Олімпійські ігри 2014 року, підтопило селище Лоо. Його жителів евакуювали в санаторії і будівлю селищної адміністрації. У районі центрального ринку спрацювала сирена, сповістивши, що вода піднялася до небезпечного рівня. Якби вода піднялася ще на метр, то затопила б пішохідний міст, який з'єднує кілька вулиць Сочі.

У прес-службі адміністрації Сочі сказали, що запустили сирену, щоб попередити людей, щоб вони не переходили цей міст.

Як повідомило ГУ МНС краю, адміністрація попросила жителів піднятися на височини, і чиновники ходили дворами, попереджаючи тих, хто не знав про розгул стихії.

У мерії сказали, що серйозні підтоплення відбулися і на розв'язці, яка веде до аеропорту, повідомляє видання. Автомобілістів попередили, що в бік аеропорту краще не виїжджати.

У п'яти селищах Сочі через різке підвищення води в водоймах відключили електроенергію, повідомляється на сайті міської адміністрації.

Екстрене попередження влада отримала ще в понеділок і заздалегідь підготувалася до підтоплення. Населенню рекомендували використовувати непромокальне взуття, вітрозахисний одяг і паркувати машини тільки в місцях, призначених для цього.