• Бренд Djuice закінчить існування в Україні 1 жовтня

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Понеділок, 30 вересня 2013 року

Один із найстаріших брендів мобільного зв'язку в Україні Djuice з 1 жовтня перестане існувати. Про це повідомив Михайло Шуранов, директор з корпоративних комунікацій «Київстар», пише газета «Капітал»

Таке рішення ухвалили за результатами маркетингових досліджень, які показали, що абоненти, незалежно від того, який суб-бренд вони використовують, називають себе абонентами «Київстар».

Шуранов зазначив, що компанія прийняла рішення інвестувати більше коштів у розвиток єдиного бренду — «Київстар».

На сьогоднішній день послугами Djuice користуються близько дев'яти мільйонів чоловік. У компанії запевнили, що вони будуть як і раніше отримувати всі раніше обрані послуги та обслуговуватися на тих же умовах.

Як розповів Шуранов, Djuice з'явився на ринку в 2004 році, коли виділилася окрема цільова аудиторія — молоді люди 17—24 років, які цікавилися музичним цифровим контентом, мультимедійними сервісами. Таким користувачам пропонували Djuice зі спеціальними послугами з мультимедійного контенту, мобільного Інтернету і з більш вигідним тарифом на дзвінки всередині спільноти.

Згодом же, коли попит на цифровий контент і мобільний Інтернет став різко зростати, ці послуги стали цікаві користувачам й інших пакетів мобільного зв'язку. Шуранов сказав, що для абонентів стало важливим розширювати коло спілкування, тому «Київстар» ще торік прибрав тарифні кордони між Djuice та іншими брендами».

Як зазначено на офіційному сайті «Київстар», його послугами користується кожен другий українець — об'єднана база клієнтів становить понад 27 млн осіб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...