ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Київським трамваям подарували безкоштовний wi-fi

Велика Епоха
Wi-Fi запрацював у дев'яти модернізованих трамваях «Кобра», що курсують на Борщагівці в Києві. Користуватися Інтернетом можна без пароля, повідомляє svidomo.org.

Фото: obozrevatel.com
Фото: obozrevatel.com
Роутери встановили в кабіні водія, а надалі планують обладнати їх антивандальною системою і розмістити в салоні під обшивкою.

Про те, що збираються встановити Wi-Fi в трамваях на Борщагівці, КМДА оголосила ще в середині вересня. Інтернет обіцяли встановити до кінця жовтня.

Раніше до мережі безкоштовного інтернет-доступу компанія Kyiv Free Wi-Fi підключила два нових об'єкти: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана і привокзальну площу біля Центрального залізничного вокзалу.

У 2012 році безкоштовний Wi-Fi встановили на Хрещатику, Майдані Незалежності, площі Льва Толстого та у парку ім. Шевченка.

За підтримки Київської міської державної адміністрації наразі працює сайт wifi.ua. Тут на карті в центрі Києва позначені зони вільного доступу до Інтернету.

На цьому ресурсі проходило голосування «за безкоштовний доступ Wi-Fi у твоєму виші». Адміністрація сайту пише, що протягом двох тижнів проведе переговори з керівниками вишів та КМДА, після чого проінформує про графік підключення вишів до безкоштовного Інтернету.