• Київським трамваям подарували безкоштовний wi-fi

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 10 жовтня 2013 року
Wi-Fi запрацював у дев'яти модернізованих трамваях «Кобра», що курсують на Борщагівці в Києві. Користуватися Інтернетом можна без пароля, повідомляє svidomo.org.
Роутери встановили в кабіні водія, а надалі планують обладнати їх антивандальною системою і розмістити в салоні під обшивкою.
Про те, що збираються встановити Wi-Fi в трамваях на Борщагівці, КМДА оголосила ще в середині вересня. Інтернет обіцяли встановити до кінця жовтня.
Раніше до мережі безкоштовного інтернет-доступу компанія Kyiv Free Wi-Fi підключила два нових об'єкти: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана і привокзальну площу біля Центрального залізничного вокзалу.
У 2012 році безкоштовний Wi-Fi встановили на Хрещатику, Майдані Незалежності, площі Льва Толстого та у парку ім. Шевченка.
За підтримки Київської міської державної адміністрації наразі працює сайт wifi.ua. Тут на карті в центрі Києва позначені зони вільного доступу до Інтернету.
На цьому ресурсі проходило голосування «за безкоштовний доступ Wi-Fi у твоєму виші». Адміністрація сайту пише, що протягом двох тижнів проведе переговори з керівниками вишів та КМДА, після чого проінформує про графік підключення вишів до безкоштовного Інтернету.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...