• Спалах холери зафіксований в Ірані

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 1 жовтня 2013 року

Міністерство закордонних справ України (МЗС) попередило про важку епідеміологічну ситуацію, яка склалася в Ірані. Тут зареєстровано вже 170 випадків захворювання на холеру.

Як повідомляє агентство Mehr, холера в Іран проникла через північні регіони Афганістану через мігрантів з цієї країни. Так, за даними заступника начальника Управління інфекційних захворювань міністерства охорони здоров'я Ірану Махмуда Набаві, з 170 хворих на холеру 144 людини є громадянами Афганістану, 25 ― громадянами Ірану і один ― з Пакистану.

У зв'язку з епідемією МЗС України рекомендує українським громадянам, які перебувають в Ісламській Республіці, і тим, хто планує відвідати цю країну найближчим часом, суворо дотримуватися правил особистої гігієни.

Для профілактики попередження зараження цією гострою кишковою антропонозною інфекцією рекомендовано проконсультуватися з медичними установами. А в разі захворювання на території Ірану ― звертатися до українського посольства або телефонувати на гарячу лінію (+3 8 044 238 16 57) українського МЗС.

Нагадаємо, раніше МЗС України рекомендувало українцям утриматися від поїздок до Афганістану.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...