ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В частині київських будинків з’явилось тепло

Велика Епоха
Протягом першого дня опалювального сезону в столиці України, 1 жовтня, тепло отримали 217 з 553 київських дитячих садів і 13 з 25 інтернатів.

Фото: Gabriel White/flickr.com
Фото: Gabriel White/flickr.com
Також до опалення підключили і половину медустанов столиці. Зокрема, 67 з 183 лікарень, пологових будинків, дитячих санаторіїв, перинатальних центрів і стаціонарів, повідомив в ефірі телеканалу «Київ» голова КМДА Олександр Попов, передає прес-центр відомства.

«У Києві сьогодні розпочався опалювальний сезон. Ми до цього підготувалися як морально, так технічно і організаційно. Завтра ми завершимо роботу з підключення до централізованого опалення половини дитячих садків, що залишилася. Наступні на черзі ― школи. Їх почнуть підключати з середи і закінчать у п'ятницю», ― сказав він.

Попов зазначив, що цей тиждень буде для тепловиків дуже напруженим, оскільки паралельно до опалення підключають і житловий фонд.

«Сьогодні в Києві розгорнуто повномасштабні роботи, лише 5% будинків залишається без гарячої води. Протягом тижня будуть завершені практично всі об'єкти, де йде ремонт і заміна магістральних трубопроводів гарячого водопостачання. Після цього протягом 7 днів до опалення підключать і більшість житлових будинків столиці», ― додав голова КМДА.

Нагадаємо, раніше в київській міській адміністрації попереджали, що опалювальний сезон в столиці вперше за час незалежності розпочнеться на два тижні раніше загальнодержавного графіка. Таке рішення було ухвалене у зв'язку з невтішними прогнозами Гідрометцентру.