ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Знайшли запис принцеси Діани з настановою дітям

Велика Епоха
У Кенсингтонському палаці опинився таємничий аудіозапис, в якому Діана дає поради своєму синові Вільяму та невістці Кейт. Запис з точністю передає голос покійної матері принца, повідомляє Daily Mail.

Пам'ятні порцелянові сувеніри із зображенням принцеси Уельської Діани (праворуч) та королівського подружжя принца Вільяма і Кейт Міддлтон. фото: ADRIAN DENNIS/AFP/Getty Images
Пам'ятні порцелянові сувеніри із зображенням принцеси Уельської Діани (праворуч) та королівського подружжя принца Вільяма і Кейт Міддлтон. фото: ADRIAN DENNIS/AFP/Getty Images
За словами близької знайомої Діани бізнесвумен Лані Маркс, магнітофонний запис нібито був зроблений принцесою Ді за кілька місяців до її смерті. Вона записала його для принца Вільяма і його майбутньої дружини, бо побоювалася за своє життя.

Про існування плівки вперше дізнався американський журнал Globe.

«Бережіть своїх дітей заради мене. Нехай вони знають, я буду любити їх і спостерігати за ними»,― йдеться у записі.

За даними журналу, Діана представляла невістку «красивою, розумною і незалежною».

«Я знаю, що обожнювала б тебе, і ми були б вірними друзями. Ти неодмінно будеш якоюсь особливою. Якби ти не була такою, то не стала б дружиною Вільяма», ― цитує далі Daily Mail монолог принцеси.

Звертаючись до невістки, Діана порадила їй зміцнювати і зберігати свій шлюб, щоб вижити під тиском суспільного життя. Вона підкреслила, що міцний шлюб зробить майбутню королеву сильніше.

Місіс Маркс також додала, що Кейт повністю відповідає тому образу, про який говорила Діана. Вона навіть передбачила, що дружина Вільяма буде темноволоса і родом із народу, а не з близького оточення королівської пари.

У Кенсингтонському палаці поки що відмовилися від коментарів.