ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мешканка Іраку завагітніла відразу 13 дітьми

Велика Епоха
Громадянка Іраку у віці трохи більше 40-ка років завагітніла відразу 13-ма дітьми, що показало УЗД, повідомляє Emirates 24/7.

Фото: JONATHAN NACKSTRAND/AFP/Getty Images
Фото: JONATHAN NACKSTRAND/AFP/Getty Images
У шлюбі вона живе 24 роки і має вже семеро дітей, двоє з них ― двійнята.

Чоловік жінки Фадха Аль Азауі, фермер з центральної провінції Салахаддін, сказав виданню, що його дружина не вагітніла останні п'ять років. І через це в минулому році він одружився ще на одній жінці.

«Я дуже радий новій вагітності моєї дружини, але в той же час турбуюся про те, як доглядати за нею, щоб зберегти цей дар небесний. Про те, що моя дружина завагітніла відразу 13-ма малюками, стало величезним сюрпризом для мене. Тепер я намагаюся організувати для неї особливий догляд. Можливо, я стану єдиним у світі батьком такої великої кількості близнюків», ― схвильовано і радісно прокоментував виданню Аль Азауі.

Проте лікарі вже заявили, що серця чотирьох ембріонів з 13-ти завмерли. Інші поки знаходяться в нормальному стані. Мати теж знаходиться в доброму здоров'ї.

«Це один з рідкісних випадків в історії вагітності... Але ми вважаємо, що на подальшій стадії вагітності загине ще кілька ембріонів, а ті, хто залишиться, народяться дуже маленькими», ― зазначив лікар іракської лікарні Takreet доктор Мікдам Аль Джабурі.

Нагадаємо, 26 січня 2009 року 33-річна мешканка Уїтьєр (передмістя Лос-Анжелеса) Наді Суліман народила відразу вісьмох близнюків. Як з'ясувалося пізніше, вона зачала сурогатним способом і з самого початку бажала виносити саме стільки ембріонів. При цьому у матусі росло ще шестеро дітей. Молодшому з них було 2 роки, старшому ― 7, повідомляли раніше світові ЗМІ.