ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Діти-мауглі зможуть жити з батьком у будинку

Велика Епоха
Четверо дітей, що жили з батьком у лісі під Києвом, можуть повернутися до батька, але для цього чоловікові потрібно буде відновити документи та пройти через суд.

Діти прийшли на зустріч із батьком. Фото: tsn.ua
Діти прийшли на зустріч із батьком. Фото: tsn.ua
В суді йому потрібно буде довести своє батьківство, щоб взяти опіку над дітьми: Добринею, Толиком, Олею та Іллею. А поки що вони перебувають в сиротинці, ходять до школи та звикають до життя в будинку, передає ТСН.

Дітям подобається малювати, старший вміє читати, вони охайні, здорові і вміють доглядати за собою, говорять працівники соціальної служби. Сам батько розповідає, що навчав їх, вечорами читав казки.

Для того, щоб забрати дітей до себе, батьку доведеться створити для них хороші умови. Знайшлись і благодійники, які вирішили дати сім’ї в користування будиночок під Києвом. Інші допомагають батьку дітей Володимиру відновити документи. Сам чоловік говорить, що раніше вже втрачав паспорт, і щоб відновити його, довелось 34 рази ходити до паспортного столу. Тому коли втратив його вдруге, за відновлення вирішив не братися.

За його словами, він з жінкою приїхав до Києва з Шепетівки Хмельницької області. Там вони продали квартиру, а в Києві житла не знайшли і пішли до лісу. Згодом жінка покинула його з дітьми. Коли діти жалілися, що мати погана, Володимир їм казав: «Це мені вона може бути поганою чи не поганою, а для вас вона все одно мати», розповідає він.

У базі міліції відбитки пальців чоловіка не значаться, тому претензій в правоохоронних органів до чоловіка немає, і він продовжує жити в лісі. Шукає роботу, щоб забезпечити кращі умови для малечі. Дітей йому наразі дозволено бачити кілька разів на тиждень.