ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жертви повені втратили будинок, але отримали новий у подарунок

Велика Епоха
Жителі Верхнєблаговєщенська (адміністративний центр Амурської області Росії) Артем і Костянтин Фрейтаги, які через повінь залишилися без грошей і житла, отримали в подарунок від жертводавця будинок під Твер'ю.

Фото: 1tv.ru
Фото: 1tv.ru
Пару днів тому Фрейтаги стали головними героями прямого ефіру 10-годинного марафону «Всім світом», організованого телеканалом 1tv.ru. Цей благодійний захід допоміг зібрати для постраждалих від повені на Далекому Сході понад півмільярда рублів.

Брати-сироти втратили будинок під час повені. Вони будували його своїми силами в Верхнєблаговєщенську на двох. На будівництво брали кредити. А тепер, в результаті стихійного лиха, сім'ї Фрейтагів залишилися без грошей і житла.

Власниця ювелірної компанії Юлія Пузирьова запропонувала їм свій будинок.

«У мене є будинок на селі, за 20 кілометрів від Твері. Там є ділянка 25 соток і всі умови. Якщо вас зацікавила ця пропозиція, то, будь ласка, забирайте. Будинок назавжди залишиться ваш», ― сказала вона.

Зазначимо, у південних районах Амурської області вода вже пішла, але тисячі жителів не можуть повернутися в аварійні будинки і живуть у пунктах тимчасового розміщення.

Нагадаємо, повінь в Амурській області на Далекому Сході почалася на початку серпня. Через тривалі дощі на ранок 9 серпня вода затопила 544 житлових будинки в 27 населених пунктах, розташованих у кількох кілометрах від Благовєщенська. Було евакуйовано 2,5 тисячі осіб.

Спустошлива повінь також торкнулася жителів Хабаровського і Приморського країв, Єврейської автономної області і Якутії, повідомляється на сайті МНС РФ. Останній раз таке стихійне лихо на Далекому Сході переживали в 1984 році.