ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Beeline більше не буде в Україні

Велика Епоха
ТМ Beeline позбавили ліцензії на надання послуг зв'язку в Україні. Її анулювала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформації за запитом самого ліцензіата.

Логотип ТМ Beeline
Логотип ТМ Beeline
Beeline припинила свою діяльність в Україні ще 30 серпня у зв'язку з реорганізацією, повідомляє «ЛIГАБiзнесIнформ». Послуги під цим брендом у стандарті GSM надавали компанії ЗАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком».

Beeline ― старий і успішний бренд мобільного зв'язку на ринку СНД. У Росії він був зареєстрований в 1993 році і зайняв добрі позиції в Казахстані, Вірменії та Грузії. Власники найбільш дорогого бренду в Росії розраховували, що Beeline закріпиться і на українському ринку, але цього не сталося.

Раніше, в 2011 році, акціонери «Київстар» та Beeline об'єднали свої активи в єдину структуру: VimpelCom Ltd. Але через два роки вони так і не змогли досягти угоди з приводу українських активів, а також «агресивної цінової позиції» Київстару та МТС.

«Історично склалося, що на українському ринку існує два великих мобільних гравці, які повністю ділять ринок. Крім того, наші користувачі досить консервативні, і їм важко змінювати оператора, послугами якого користувалися декілька років», ― прокоментував раніше «ЛIГАБiзнесIнформ» президент українського маркетинг-клубу «MarketingJazzz» Жан Смотрич.

У жовтні 2012 року 100% акцій «Українських радіосистем» придбав «Київстар». З того часу абоненти Beeline обслуговуються вже безпосередньо українською компанією.

Нагадаємо, 1 жовтня «Київстар» припинила просування і норвезького бренду Djuice (з'явився в Україні в 2004 р.). З цього моменту український оператор став надавати послуги мобільного зв'язку під єдиним брендом ― «Київстар». Для старих абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів Djuice, умови отримання послуг зв'язку не змінилися, наголошується в прес-центрі компанії.