• Зима в Україні буде сніжною та затяжною - синоптики

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 6 жовтня 2013 року

Зима 2013-2014 років в Україні буде сніжною, вітряною та затяжною, але відносно теплою, прогнозують синоптики. Весни слід очікувати не раніше третьої декади квітня.

Такий прогноз озвучила Марія Сторчило, координатор програми зі зміни клімату Національного екологічного центру України.

«Очікується надмірно рясна кількість опадів у вигляді снігу і дощу, а також сильні вітри. Але дуже низьких температур і міцних морозів не буде», ― сказала вона агентству «Укрінформ».

Інший синоптик Валерій Некрасов частково підтримав прогноз колеги, але додав, що перші ознаки сніжної зими проявляться 4 грудня, проте до Нового року весь сніг розтане. Справжня ж зима з морозами до -15°С настане в середині січня. А в лютому вони посиляться до -20°С.

«Ця зима буде не тільки більш сніжна і холодна, ніж попередня, але і досить довга. Поступово рухатися до весни ми почнемо вже після 10 березня. Тепло прийде тільки в третій декаді квітня, а 1 травня вже буде спекотно», ― спрогнозував Валерій Некрасов.

Нагадаємо, раніше українські комунальники висловили побоювання за стабільність опалювального сезону (перебої у постачанні гарячої води та опалення) у зв'язку з величезними боргами, які у них скупчилися перед «Нафтогазом».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...