ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Перевірити зір тепер можна за допомогою смартфона

Велика Епоха
В Одеському інституті ім. В.Філатова напередодні Всесвітнього дня зору, який відзначається 10 жовтня, презентували програму для мобільних телефонів і планшетів, за допомогою якої можна перевірити зір.

Фото: Светлана Пензова/vesti.ua
Фото: Светлана Пензова/vesti.ua
Сервісом під назвою «Добре бачу» можна не тільки визначити зіркість, але і зробити корисні вправи для очей в цілях профілактики захворювань органів зору, пишуть «Вести».

Це перший в Україні офтальмологічний мобільний додаток для смартфонів і планшетів. Його впровадила компанія «Київстар». Програму можна безкоштовно завантажити на гаджети через пошуковий запит «Добре бачу», зайшовши в Google play для системи Android або в Imarket для ай-фонів.

Як відзначають творці офтальмологічної програми, сервіс зручний не тільки для дорослих, але й дуже цікавий і корисний для дітей. Тут тренувальні вправи створені в ігровому форматі. На їхнє виконання відведено всього лише 15 хвилин. Але лікарі рекомендують виконувати їх щодня. При цьому планшет або мобільний телефон необхідно тримати на відстані 20 см від очей.