• Перевірити зір тепер можна за допомогою смартфона

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 12 жовтня 2013 року

В Одеському інституті ім. В.Філатова напередодні Всесвітнього дня зору, який відзначається 10 жовтня, презентували програму для мобільних телефонів і планшетів, за допомогою якої можна перевірити зір.

Сервісом під назвою «Добре бачу» можна не тільки визначити зіркість, але і зробити корисні вправи для очей в цілях профілактики захворювань органів зору, пишуть «Вести».

Це перший в Україні офтальмологічний мобільний додаток для смартфонів і планшетів. Його впровадила компанія «Київстар». Програму можна безкоштовно завантажити на гаджети через пошуковий запит «Добре бачу», зайшовши в Google play для системи Android або в Imarket для ай-фонів.

Як відзначають творці офтальмологічної програми, сервіс зручний не тільки для дорослих, але й дуже цікавий і корисний для дітей. Тут тренувальні вправи створені в ігровому форматі. На їхнє виконання відведено всього лише 15 хвилин. Але лікарі рекомендують виконувати їх щодня. При цьому планшет або мобільний телефон необхідно тримати на відстані 20 см від очей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...