ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Частина київських будинків стоїть без опалення

Велика Епоха
Опалювальний сезон в столиці розпочався: цього року з різким похолоданням тепло в житлових будинках та школах, лікарнях і дитсадках почали включати одночасно. Проте станом на 7 жовтня опалення з’явилось не в усіх киян — частина жителів столиці страждає через несправні тепломережі, за які відповідають житлово-експлуатаційні організації.

Фото: Gabriel White/flickr.com
Фото: Gabriel White/flickr.com
За інформацією Київенерго, тепло вже з’явилось в 98,1% шкіл. Опалення є також в 95,2% лікувальних закладів: 100% пологових будинків та стаціонарних відділень, відсутнє воно поки що в окремих поліклініках та господарських блоках. В 5 дитячих садках немає тепла через пошкодження тепломережі.

Менше пощастило жителям будинків в мікрорайоні Теремки-1 в Голосіївському районі — вони залишаються без тепла та подекуди навіть без води. Ремонтні роботи біля їхніх будинків тривають ще з літа — комунальники проводять повну заміну тепломереж.

Гарячої води не має в частині будинків по вулицях Заболотного, Академіка Глушкова (по непарній стороні) та проспекту 40-річчя Жовтня. Людям доводиться обігрівати кімнати електричними опалювальними приладами, що споживають багато енергії.

Київенерго відмічає, що наразі енергосистема Києва працює на граничній нормі навантаження і закликає мешканців не включати по кілька електроприладів для обігріву, щоб не викликати аварії в електромережі.