ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Згоріла побутова техніка в цілому будинку

Велика Епоха
В Одесі в будинку №57 по вулиці Іцхака Рабіна відбувся різкий стрибок напруги в електромережі. Через це у жителів перегоріли всі електроприлади, чиї вилки були підключені до розетки.

Фото: Spencer Platt/Getty Images
Фото: Spencer Platt/Getty Images
За словами постраждалих мешканців, проблеми з електропостачанням у їхньому будинку почалися ще місяць тому. Щоб знайти проблему, енергетики почали відключати електроенергію в будинку в шаховому порядку. Зрештою, «хрущовку» знеструмили на чотири дні, після чого ремонтникам здалося, що їм вдалося виправити проблему, повідомляє портал «Погляд з Одеси».

Однак після цього ремонту напруга в мережі підскочила до 350 В. Через це перегоріли всі включені електроприлади одеситів.

Коли обурені мешканці звернулися до ПАТ «Одесаобленерго» з приводу компенсації збитку, їм відмовили в різкій формі. У прес-службі ж підприємства відповіли в більш м'якій формі, що для них зараз важливо з'ясувати причину і знайти винуватця, щоб далі приймати рішення про можливу компенсацію.

У свою чергу одесити рішуче налаштовані відстоювати свої права в суді. Вони також збираються звернутися в Антимонопольний комітет.