• По 2,5 долари отримують сирійські підлітки за вбивства

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 12 жовтня 2013 року

Сирійські бойовики вербують у свої ряди підлітків, про що повідомив ІТАР-ТАРС колишній юний член терористичного угрупування «Афхад ар-Расул».

12-річний Шаабан Абдулла Хамід потрапив у «ряди опору» через рідного дядька. Той привів його туди через кілька років після того, як 7-річний хлопчик втратив матір, а його батько пішов в іншу сім'ю. Кинута дитина змушена була залишити школу і працювати на фабриці.

Потрапивши до угрупування, Шаабана навчили снайперському веденню бою. Після місяця навчання його посадили на дах будівлі в Алеппо і наказали стріляти по всіх людях і автотранспорту. За кожного вбитого мирного жителя юному стрілку платили по 500 сирійських лір ($2,5), а за вбивство солдата ― у два рази більше.

Працював він у три зміни, які тривали по 8―16 годин.

У підсумку за два місяці Шаабан вбив 13 цивільних осіб і 10 військових. Він також брав участь у розстрілах бойовиків, що провинилися. Їх карали за наказом дядька Азіза.

«Коли дядько Широ розповів моєму батькові, що я працюю стрільцем у дядька Азіза, моя робота закінчилася. Ми з батьком бігли в Хаму і оселилися в таборі біженців. Пізніше ми переїхали в Тартус працювати на плантації», ― повідав хлопчик сирійським журналістам.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...