ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мистецтво Істини, Доброти, Терпіння завітає в Одесу

Велика Епоха
В одеському Арт-центрі на Пушкінській, 32 з 15 по 21 жовтня пройде унікальна виставка картин «The Art of Zhen Shan Ren» («Мистецтво Істини-Доброти-Терпіння»). Експозиція з 34 полотен представлена 12-ма художниками зі США, Канади, Австралії, Таїланду, Тайваню і Японії.

Постер до виставки
Постер до виставки
«The Art of Zhen Shan Ren» проходить в Одесі щороку, починаючи з 2009-го. Вперше експозиція була показана в Женеві (Швейцарії) в 2005 році, і на сьогодні вона експонувалася в більш ніж в 50-ти країнах світу і 800 містах.

«Zhen Shan Ren» (читається як «Чжень Шань Жень») в перекладі з китайської означає «Істина Доброта Терпіння». Цей принцип і об'єднав авторів картин цієї виставки: всі вони займаються давньою системою вдосконалення Фалунь Дафа (або Фалуньгун), яка нині зазнає переслідувань у Китаї комуністичним режимом.

Оригінали картин виконані олією на полотні, в стилі традиційного реалізму або «ренесансу», частина робіт написана в традиційному китайському стилі.

Одеські організатори «The Art of Zhen Shan Ren» відзначили «Великій Епосі», що сюжети полотен розповідають про пошуки справжнього призначення людського життя. У картинах зачіпаються питання Добра і Зла, краси вдосконалення, а також розкриваються реалії сучасного Китаю — трагедія порушення прав людини.

Деякі художники на собі випробували страждання в тюремних катівнях і пройшли всі жахи переслідування за свою віру в принцип «Істина-Доброта-Терпіння».

Фалуньгун був публічно представлений у Китаї на початку 1990-х років. Але з 20 липня 1999 року почалися масові гоніння на його послідовників з боку режиму. За даними Інфоцентру Фалунь Дафа (faluninfo.ru), це сталося після того, як число прихильників руху значно перевищило кількість членів компартії.

Міжнародна виставка «The Art of Zhen Shan Ren» («Мистецтво Істина-Доброта-Терпіння») знову відкриється в Одесі 15 жовтня і триватиме до 21 числа цього ж місяця. Адреса проведення: Пушкінська, 32. Час роботи: з 11:00 до 20:00 без вихідних. Вхід для всіх відвідувачів вільний.