ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бюджетні способи додатково нагріти повітря в приміщенні: обігрівачі

Велика Епоха
З початком опалювального сезону до більшості житлових будинків вже подали тепло, але ті, кого все ж не влаштовує температура в приміщеннях, шукають додаткові способи обігріти будинок.

Фото: quinn.anya/flickr.com
Фото: quinn.anya/flickr.com
Підняти температуру вдома до потрібної висоти можна за допомогою масляних обігрівачів та конвекторів, а також встановивши електричну сушку для рушників у ванній кімнаті. До прикладу, для обігріву двокімнатної квартири із площею 40—50 квадратних метрів знадобиться 2 обігрівачі по 600 гривень кожний та 1 сушка для рушників за 300 гривень. Сума витрат, таким чином, становитиме як мінімум 1500 гривень.

Існують і більш дешеві варіанти обігріти оселю — для цього можна придбати обігрівачі, що вже були у користуванні, пропонують менеджери сайту оголошень Slando. За їхніми даними, із таким обладнанням обігрів приміщень може обійтись лише в 400 гривень: по 150 гривень за масляні обігрівачі та 100 гривень за сушку для рушників.

За даними Slando, на сайті з’являються і більш оригінальні пропозиції по обігріву. Так, українцям пропонують брати в оренду котів або теплі ковдри.