ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Діда Мороза на Олімпійській естафеті вдягнуть у спортивний костюм

Велика Епоха
Діда Мороза, який буде одним із факелоносців на естафеті Олімпійського вогню в Росії, вдягнуть у фірмовий спортивний костюм з символікою Олімпіади.

Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/Getty Images
Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/Getty Images
Зняти свій каптан доведеться російському казковому персонажу через те, що під час організації Олімпіади діють суворі правила, і всі факелоносці мають бути одягнені в спортивні костюми. Організатори повідомили, що помічники Діда Мороза зшили йому спеціальний казковий спортивний костюм.

«Враховуючи символіку естафети, враховуючи фон естафетного вогню, думаю, на нашому Діді Морозі фірмовий костюм буде краще виглядати, ніж на всіх інших», — сказав заступник губернатора Вологодської області Олег Васильєв, повідомляє Lenta.ru.

Проте сани Діду Морозу вирішили залишити — у фірмовому костюмі Олімпіади він все ж буде не бігти, а їхати в своїй упряжці. Під час проведення Олімпіади Дід Мороз буде перебувати в спеціально збудованій для нього резиденції в Сочі.

Загалом планується, що Олімпійський вогонь обійде тисячі міст Росії, і його пронесуть 14 тисяч факелоносців. Вогонь піднімуть на борт Міжнародної космічної станції та спустять на дно Байкалу. Олімпійська естафета має закінчитись 7 лютого 2014 року в Сочі.

Раніше повідомлялось про проблеми із факелами, які виникли в перші дні після старту естафети Олімпійського вогню.