ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Запущена оновлена система Windows 8.1

Велика Епоха
Дату релізу ОС Windows 8.1 призначили на 18 жовтня, однак за фактом вона є доступною для скачування вже сьогодні з 15.00, до того ж — безкоштовно для користувачів Windows 8, пише ZN.UA.

Фотo: zn.ua
Фотo: zn.ua
Одна з головних особливостей оновленої системи — підтримка кнопки «Пуск», хоч вона буде функціонувати не зовсім так, як раніше.

У новому великому оновленні Microsoft постаралася прибрати велику кількість недоліків і додати функції, які необхідні сучасному користувачеві.

Кнопка «Пуск» тепер в разі натискання відправляє на набір квадратиків-програм, відомий за Windows 8. Однак можна запустити пристрій і «в режимі робочого столу», завдяки чому можна буде використовувати більшість функцій, оминаючи квадратики, створені для пристроїв з сенсорним екраном.

Інше поліпшення, як повідомляє Microsoft, — це те, що інтерфейс з квадратів став гнучкішим. Зокрема, можна поміняти візуальний розмір окремих програм і розподілити їх за важливістю. На дзвінки через програму Skype можна тепер відповісти, навіть якщо екран пристрою ще не розблокували. Такою ж функцією наділена і камера.

Ще однією зміною стала модифікація системи мультизадачності. Windows 8.1 дозволяє одночасно виконувати 4 додатки у вікнах, при цьому, як стверджується, кожен буде працювати «без гальм».