• Найбільший притік мігрантів до Росії йде з України - ФМС

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 21 жовтня 2013 року

Найбільша кількість мігрантів до Росії за кількістю тих, хто перетинають російський кордон, спостерігається з України. Про це в інтерв'ю журналістам газети « КомерсантЪ» заявив глава Федеральної міграційної служби (ФМС) Костянтин Ромодановський.«Найбільш масовий приплив мігрантів до Російської Федерації, якщо розглядати за числом тих, хто перетинає наш кордон, спостерігається з України. А якщо говорити про кількість тих, хто залишається у Росії, то з Узбекистану. Зазвичай українці перебувають у нашій країні не більше 90 днів, відповідно до закону. Потім їдуть і після тижневого перепочинку знову в'їжджають. А у громадян Узбекистану і Таджикистану ситуація складніша: їм і їхати довше, і квитки дорогі. Тому вони не виїжджають і сидять тут», ― прокоментував Ромодановський виданню.

За його словами, за останні 4 роки в'їзд мігрантів до РФ збільшився на 37%. При цьому тих, хто легалізувався, в 2-3 рази менше «нелегалів». До того ж, за словами чиновника, часто в'їжджають не ті, «хто потрібен».

«Приїжджають неадаптовані і малоосвічені молоді люди з Середньої Азії, які викликають роздратування у російського населення. Це роздратування, на жаль, поширюється і на тих, хто дійсно потрібен Росії. Тому ми стежимо за переміщенням людей, які приїжджають до Росії, у вигідному для нашої країни плані, а також для них самих», ― додав голова російського міграційного відомства.

Зазначимо, Ромодановський дав інтерв'ю «Комерсанту» на тлі масштабної реформи системи, яка регламентує порядок надання виду на проживання, а також посилення контролю за міграційними потоками в рамках боротьби російського уряду з нелегальною міграцією в Росію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...