ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

За записи в Twitter звільнили співробітника Білого Дому

Велика Епоха
Співробітник Адміністрації президента США був звільнений після того, як виявилося, що останні кілька років він в анонімному блозі в Twitter різко засуджував своїх колег, повідомляє Lenta.ru.

Білий дім США. Фото: Mark Wilson/Getty Images
Білий дім США. Фото: Mark Wilson/Getty Images
Анонімний блогер, який стояв за популярним (але вже видаленим) акаунтом @NatSecWonk, як виявилося, — це Джофі Джозеф, голова напрямку з нерозповсюдження ядерної зброї в Національній раді безпеки при президентові США.

Автор мікроблога @NatSecWonk представляв себе проникливим спостерігачем на міжнародній і національній політичних аренах, який «говорить прямо те, що думають інші».

Справжнє ім'я користувача Twitter розкрили в середині жовтня. Незабаром Джозефа звільнили з Білого Дому. У прес-службі Адміністрації президента підтвердили, що Джозеф позбавлений поста, але відмовилися коментувати причину звільнення.

Сам Джозеф публічно вибачився перед тими, кого його записи у блозі могли зачепити і додав, що усвідомлює свою відповідальність за подію.

Нагадаємо, як повідомляла «Велика Епоха», на початку жовтня три чверті працівників Білого Дому перебували в неоплачуваній відпустці через те, що Конгрес і Адміністрація президента Обами не могли домовитися щодо прийняття бюджету на новий фінансовий рік.