ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

90 осіб затримали в Петербурзі після націоналістичної акції

Велика Епоха
В результаті мітингу протесту, влаштованого 20 жовтня націоналістами Санкт-Петербурга на підтримку арештованого соратника Миколи Бондарика, було затримано більше 90 осіб. З них 62 неповнолітніх.

Фото: Новый регион 2
Фото: Новый регион 2
Зокрема, 16 активістів опинилися з числа тих, хто кидав у вітрини торгівельного центру «Апраксін двор» каміння і димові шашки. Ще 5 ― винуватці бійки. Інші 18 ― затримано за порушення правопорядку на площі Повстання, 8 ― біля Гостиного двору, 5 ― біля Інженерного замку. Решта 43 ― біля станції метро «Ленінський проспект», пише Лента.ру.

Майже у всіх затриманих були вилучені пневматичні пістолети, ножі, петарди і маски. За фактом затримання правоохоронці Санкт-Петербурга склали адміністративні протоколи.

Санкціонований мітинг, організований націоналістами на Марсовому полі в Петербурзі увечері 20 жовтня, відвідали від 150 до 250 осіб. Після закінчення акції активісти руху спробували влаштувати неузгоджену з владою міста ходу в напрямку «Апраксіна двору». У зв'язку з цим протестуючих затримав ОМОН.

Нагадаємо, главу громадського руху «Російська партія» Миколу Бондарика звинуватили в розпаленні національної ненависті й ворожнечі під час святкування свята мусульман Курбан-байрам 15 жовтня 2013 року. У результаті 47-річний петербуржець був затриманий і 17 жовтня постав перед судом. За версією слідства, Бондарик підмовив двох молодих людей завдати йому поранення, щоб потім звинуватити у всьому «вихідців з Кавказу». В даний час обвинувачений перебуває в ізоляторі тимчасового затримання в Санкт-Петербурзі на Захар’євській вулиці строком на 2 місяці.