• Яка марка авто продається найбільше у світі?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 2 листопада 2013 року

Світовим лідером з продажів автомобілів у III кварталі 2013 року виявилася японська компанія Toyota Motor Corp. Вона випередила американського автовиробника General Motors Co. (GM) і німецького — Volkswagen AG, пише «Сегодня».

У липні-вересні Toyota продала 2,5 млн машин, що на 2,8% перевищило аналогічний показник попереднього року, згідно зі звітом виробника.

Продажі General Motors в минулому кварталі становили 2,4 млн, а Volkswagen — 2,33 млн авто.

Експерти відзначають, що цей рік Toyota закінчить з рекордним прибутком. Це має стосунок до «абеноміки» — економічної політики прем'єра Японії Сіндзо Абе. Завдяки цій політиці єна різко ослабла, і ціни на деякі японські автомобілі в США та інших країнах опустилися, ставши більш конкурентоспроможними.

За продажами за дев'ять місяців рейтинг такий же: Toyota з 7,41 млн проданих автомобілів — на першому місці, за нею — GM з 7,25 млн авто і Volkswagen з 7,03 млн реалізованих машин.

Компанія Toyota заснована в 1937 році. На 2010 рік вона налічувала 320 590 співробітників. Як нещодавно повідомляла «Велика Епоха», в цьому році у віці 100 років помер Ейдзі Тойода — екс-президент компанії, завдяки якому компанія розвинулася до найбільшого автовиробника у світі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...