• У київських кіосках заборонять сигарети?

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Неділя, 3 листопада 2013 року
Депутати Київради хочуть ввести заборону на продаж тютюнових та алкогольних виробів у кіосках столиці України. Якщо рішення буде прийнято, то спиртне зникне і з маленьких магазинів.

Цю пропозицію планують винести на розгляд Верховної Ради наприкінці листопада поточного року, після того, як Комісія з питань гуманітарної політики Київради підготує відповідне рішення, передає газета «Сегодня».

«Рішення Київради стане підставою для Міндоходов, щоб не видавати ліцензії на торгівлю спиртними напоями в кіосках. Але кияни зможуть купувати їх у супермаркетах. Повністю заборонити ми не можемо, тому що одразу активізується підпільний продаж спиртного», ― повідомив виданню заступник голови Комісії Володимир Кобелєв.

«Думаю, це рішення схвалять наприкінці листопада, і через 3―4 місяці кіосків з горілкою і пивом у нас не буде», ― зазначив газеті «Сегодня» інший член цієї Комісії Юрій Береговий.

У Партії регіонів вже запевнили, що їхня фракція підтримає заборону.

У свою чергу в Асоціації власників МАФів заявили, що якщо таке рішення приймуть, то вони будуть домагатися його скасування.
Підписатися:

Коментарі