• Україна піднялася в рейтингу Doing Business на 25 сходинок

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 29 жовтня 2013 року

У щорічному рейтингу «Ведення бізнесу-2014», складеному групою Світового банку, Україна піднялася на 25 пунктів, посівши 112-е місце. При цьому відсоток ідеальних показників збільшився з 38,2% до 61,3% порівняно з 2009 роком.

Експерти Світового банку та IFC, які проводили дослідження, побачили найбільший прогрес в Україні у сфері кредитування, реєстрації підприємств і власності та отриманні дозволу на будівництво.

Також Україну відзначили як одну з країн, що досягли найбільших результатів у регуляторному середовищі. Так у 2012―2013 роках час на подання звітності скоротився з 491 до 390 годин за рахунок спрощення звітності з корпоративного податку на прибуток, спрощення внеску на соцзабезпечення і ПДВ.

Експерти СБ та IFC помітили поліпшення в Україні і в системі митного адміністрування. Це стало можливим завдяки скороченню числа фізичних перевірок товарів і прискоренню подання митних декларацій.

У той же час в Україні залишаються актуальними нормативні перешкоди, які відчувають місцеві фірми при веденні бізнесу, що поставило країну в нижню частину рейтингу.

Нагадаємо, минулого року в рейтингу «Ведення бізнесу» Україна займала 137 позицію.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...