• За скільки можна купити «чистий паспорт»?

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 3 листопада 2013 року

В Україні у підпільній «паспортній» конторі можна запросто оформити справжній паспорт, маючи певну суму грошей, повідомляє телеканал «1+1» у програмі «Гроші».

Таких ділків легко знайти за пошуковим запитом в Інтернеті. Вони нелегально торгують не тільки чистими посвідченнями особи, а й загубленими документами, або ж паспортами померлих людей, які не були засвідчені в базах даних міліції.

«Все залежить від ваших побажань, цілей і фінансових коштів. Якщо вам необхідний паспорт для взяття кредиту, то це буде коштувати понад $500. Якщо ви не плануєте брати кредит, то паспорт обійдеться $300―400. Це залежить від того, „чистий“ він чи ні, чи був він в реєстрі вкрадених, загублених і так далі», ― зазначив замовленому клієнтові «Гроші» представник підпільної «паспортної» контори.

Зробити паспорт у такій «фірмі» можна менш ніж за одну добу. Справжність документа гарантується ними особисто. У паспортному столі ціни дешевші, але терміни довші ― тиждень-два.

«Це не підробка паспорта. Це абсолютний оригінал, не має значення, яка людина, жива чи мертва», ― додали у підпільній конторі знімальній групі «1+1».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...